OBRĄCZKI

Życie składa się z mniej lub bardziej spektakularnych chwil, jedną z najbardziej uroczystych w życiu każdego jest ceremonia zaślubin. To od nas zależy czy będą wspominane z sentymentem.
    Dlatego przykładamy ogromną wagę do tego dnia dbając o najmniejsze szczegóły, w tym o wybór odpowiedniej, okolicznościowej biżuterii – obrączek.
    Obrączka symbol wiecznej, nieskończonej miłości od wieków zdobi dłonie par, które idą razem przez życie. Wykonywana była przez ten czas z różnych materiałów : skóry, żelaza, jednak najbardziej wdzięcznym i trwałym okazuje się złoto próby 0,585 (14 karatowe).
    Wyjątkowo dobrze znane i cenione żółte złoto poddane polerowaniu na wysoki połysk przez lata zachowuje świetność, niesłabnący blask, który codziennie przypomina o doniosłej chwili zawarcia związku małżeńskiego.
    Dziś tę znaną klasykę urozmaica różnorodne zdobnictwo w postaci : wcięć, faset, osadzania kamieni szlachetnych oraz wykończenia w formie : satyny, piaskowania czy ozdobnego frezowania.
    Nowatorskie techniki łączą żółte złoto z białym, palladowym lub dodatkowo z najmodniejszym – różowym złotem. Obrączki wyróżnia klasyczne łączenie pierścieni o różnej kolorystyce lub bardziej ozdobne w postaci poprzecznych, skośnych cięć czy ozdobnych fal wykończonych delikatnym frezem.
    Tak jak miłość w niepowtarzalny sposób łączy dwoje ludzi, tak wzór, model i struktura ślubnej obrączki jest akcentem wyjątkowym, wyróżniającym daną parę.
    Prezentujemy państwu naszą kolekcję obrączek ślubnych wykonanych w szlachetnym kruszcu - złota w próbie 0,585 (14 karatowego).
     Chętnie wsłuchamy się w Państwa sugestie odnośnie modyfikacji i szczegółów dotyczących wzoru, który razem możemy spersonalizować.

OBRĄCZKI

Istnieje 16 produktów.

Wyświetlono 1-16 of 161 element(ów)

Active filters